Co wskazane jest wiedzieć o fotorafi jedzenia

Co wskazane jest wiedzieć o fotorafi jedzenia

fotografia jedzeniazdjęcia jedzenia w mediach internetowych to nomen omen, chleb powszedni. Wszystek z nas ma familiarnego, jaki obsesyjnie większości dnia wrzuca fotografie obiadu, wypitej kawy, napoju mrożonego, czy śniadania. Widać niektórzy ot tak lubią informować cały świat o tym,iż właśnie zjedli jedzenie. Zdjęcia jedzenia to dodatkowo powszechny zwyczaj jeśli chodzi o profesjonalnych blogerów, vlogerów, bądź innych twórców z YT. Chociaż kiedy niekiedy należałoby sobie zadać pytanie, po co właściwie mamy odczuwać jak wygląda posiłek ongiś niewidzianego znajomego?

Ludzie lubią przekraczać granice prywatności, przede wszystkim od kiedy media społecznościowe śmiało zainterweniowały w nasze życie, należałoby Jednakże czasem posiłki. Dochodzi kiedy niekiedy do takich absurdów, że nie wiemy nic o naszych familiarnych, gdyż ich dawno w realu nie zauważaliśmy, ale wiemy, iż mają nowe meble, gadżety kuchenne, lub nawet co nabywali w dyskoncie do konsumowania.

Dla poniektórych to androny, ale zdjęcia jedzenia oraz tego, co kupili w sąsiednim supermarkecie spożywczym jesteśmy w stanie bez problemu wynaleźć na dużej ilosci przewodach blogowych/vlogowych atrakcyjnych twórczyń z You Tube. Analogicznie na instagranie zdjęcia konsumowania są czymś wszechogarniającym, tuż obok zdjęć makijażowych. Doszło do absurdu, w którym zdjęcia konsumowania pojawiają się dosłownie wszędzie, nawet tam gdzie byśmy się takiego nie spodziewali. Okazało się, że jedzenie stało się swego typu fetyszem.


Ogół rozpoczęło się od blogerów, jacy starają się wpakować jak najbardziej pociągające fotki przygotowywanych przez siebie posiłków o ile specjalizują się w pitraszeniu. Czy naprawdę aczkolwiek każda porcja frytek jest warta takiego, ażeby dowieść ją całemu światu? Warto o tym pomyśleć jak następnym razem zrobimy fotografia naszego dania.

Comments are closed.