Dekorowanie miejsca wesela to sztuka -stać Cię na to!

Dekorowanie miejsca wesela to sztuka -stać Cię na to!


Choć ja sama wzięłam ślub 4 lat temu. To ciągle ten fakt silnie jest prze zemnie pamiętany. Szczególnie istotne było dla nas to aby goście weselni poczuli się zadowoleni. Dlatego też postawiłam na własne aranżacje na dekoracje na wesele. Nie, nie oznacza, to że samotnie je zaprojektowałam, nic z tych rzeczy. Po prostu sama zdecydowałam które kupię. Nie zaskoczę was jeżeli stwierdzę, że rynek ślubny jest naładowany. Z tej też przyczyny, wybór jest ciężki. Szukałam długo, aż wreszcie, po wielu tygodniach poszukiwań zdecydowałam o zmianie strategi. Już nie będę więcej poszukiwała wszystkiego w innych sklepach. Obranie innej strategii przyniosło oczekiwany skutek. Jedno miejsce oznacza jednym listem pocztowym i pewnym usystematyzowaniu. Jeden sklep, jeden szef, który pomoże mi ogarnąć całościowy chaos (a to ostatecznie chaotyczność jest główną przyczyną nie powodzeń.).
Mój ślub odbył się bez zakłóceń, jednak nie tylko ja zostałam Panią młodą. Moja siostra również zdecydowała się na ślub. Byłam bardzo szczęśliwa, gdy powiedziała mi, że bierze ślub. Początkowy entuzjazm przerodził się w obawę o zorganizowanie wesela. Tym razem miało być pojawić o wiele więcej gości weselnych niż na moim ślubie. Zaproponowałam siostrze moją pomoc. Na nasze szczęście, powiedziała TAK. Rozpoczęłyśmy od miejsce, w którym ja nabyłam swoje dekoracje ślubne. Na ile wielkie było nasze zdziwienie, że jeszcze raz takie podejście. przyniosła pozytywne skutki. Może dla mnie samej nie było to zaskakujące, ale moja siostra była mega zdziwiona. Opowiedziała mi anegdotę swojej przyjaciółki, która wykonała podobną rzecz, tylko dla niej okazało się to nie wesołe.
Co to oznacza? Ni mniej ni więcej, że pewne sklepy ogłaszają się jako solidne, ale ostatecznie polecenie jest chyba najistotniejsze!


Bez kategorii
Comments are closed.