Eltcrac – firma z tradycją

Eltcrac – firma z tradycją

Firma Eltcrac działa na rynku już od prawie 30 lat

kamery do monitoringu

Swoją działalność rozpoczęła od systemów zabezpieczeń elektronicznych – z których wciąż jest najbardziej znana – a następnie rozszerzyła swój asortyment o własne produkty oparte na nowoczesnych technologiach i oryginalnych konceptach. 

Firmę Eltcrac tworzą specjaliści, którzy w codziennej pracy wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie w branży elektronicznej i wiedzę, którą wciąż na nowo zdobywają. 

Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Klientów, nawet te najbardziej indywidualne i dostosować się do nich, oferując jak najszerszą gamę produktów w różnych rodzajach i cenach. Na wizerunek firmy wpływa zaufanie i zadowolenie jej Klientów, dlatego przez 3 dekady Firma Eltcrac zdobyła pozycję stabilnego przedsiębiorstwa, które stale przekracza rynkowe granice, wprowadzając nowatorskie rozwiązania.

Bezpieczeństwo i wygoda przede wszystkim 

Eltcrac wie, że bezpieczeństwo to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Dba o spokój swoich klientów, a także o ich rodziny, domy i przedsiębiorstwa, oferując szeroki wybór systemów monitoringu. Na ich stronie znaleźć można wiele rodzajów sprzętu systemu dozoru wizualnego – m.in.  monitoring AHD, monitoring IP, monitoring CCTV – by każdy mógł wybrać ten najlepszy dla siebie. 

Wybór kamer do monitoringu nie powinien być decyzją nieprzemyślaną, gdyż każdy z systemów posiada inny sposób nadawania sygnału, inną budowę, a także parametry i funkcje. 

 

kamery do monitoringu

 

Systemy pomocy dla niepełnosprawnych

Firma Eltcrac posiada w swojej ofercie systemy pomocy dla osób niepełnosprawnych. Jest to, jak sama nazwa wskazuje, innowacyjne rozwiązanie na rynku sprzętów elektronicznych, które ma na celu ułatwienie codziennych czynności osobom niepełnosprawnym. Składają się na nią różne produkty, które kierowane są do właścicieli punktów gastronomicznych i kierujących placówkami medycznymi, gdyż to na ich barkach spoczywa odpowiedzialność zapewnienia komfortu osobom niepełnosprawnym.

Firma Eltcrac odpowiada w ten sposób na potrzeby osób niepełnosprawnych i ich bliskich, którym systemy pomocy dla osób niepełnosprawnych mogą znacznie ułatwić opiekę nad najbliższymi, a także stara się zwiększyć świadomość problemu społecznej ignorancji. W miejscach publicznych rzadko spotyka się udogodnienia dla osób niepełnosprawnych inne niż podjazdy dla wózków czy koperty na parkingach. 

Dlatego Eltcrac System oferuje m.in. bezprzewodowe przyciski wielofunkcyjne i call systemy, które ułatwiają komunikację między osobą niepełnosprawną, a personelem medycznym lub obsługą, a także mogą być stosowane w prywatnych domach i toaletach. Przekazują sygnał, że  osoba niepełnosprawna potrzebuje pomocy. 

Comments are closed.