Głębsze spojrzenie na naszych duchowych obrońców

Głębsze spojrzenie na naszych duchowych obrońców

Jak to w końcu jest z tymi naszymi aniołami, a w szczególności aniołem stróżem, który to rzekomo jest inny dla każdej osoby i siedzi przy niej 24/7? Zanim zacznę muszę najpierw wspomnieć, że nie powinieneś brać wszystkiego co czytasz dosłownie. Jeśli jest to kompletnie przeciwko Twojemu systemowi wiary, po prostu odejdź i nie czytaj tego dalej. Moją radą byłoby tylko pozostanie otwartym umysłowo na wszelkie możliwości.

Zacznijmy od faktów. Tak, każdy ma swojego własnego anioła stróża. Twój anioł stróż może być Twoim krewnym, może to być ktoś kogo nie znasz kompletnie, a może to być także ktoś kogo znasz, ale tylko w niebie. Tak czy siak, najważniejsze, że ktoś tam za twoimi plecami jest i ci pomaga.

Jak to jest z tym pomaganiem?

Ciężko to wytłumaczyć dosłownie biorąc pod uwagę jak działa nasz wszechświat, a jeszcze ciężej jest dostrzec tą pomoc i sygnały od Twojego obrońcy w czasie teraźniejszym. Pamiętajmy, że to nie tylko Twój anioł stróż ci pomaga, ale również Archanioł Michał, Rafał i inne archanioły. Podam teraz przykład, jak świat duchowy pomaga Ci w naszej materialistycznej rzeczywistości.

Powiedzmy że się spieszysz niepotrzebnie, nie ważne po co. Chcesz wyjść z domu i szukasz kluczy żeby zamknąć drzwi. Klucze magicznie znikają. Kontynuujesz przeszukiwanie, i na samym końcu znajdujesz je w tym samym miejscu gdzie zwykle. Co się stało?

Pomoc jaką niosą anioły jest dla nas bardzo często niezrozumiała i chaotyczna, ale bardzo mądra i rozwijająca. W podanym wyżej przykładzie bardzo dobrze zobrazowana jest intencja ich pomocy. Anioły widząc Twój niepotrzebny pośpiech schowały Ci klucze do domu, abyś mógł się uspokoić i zrelaksować. Z naszego punktu widzenia wydawałoby się, że lepszą pomocą byłaby ich interwencja i wskazówki dotyczące lokalizacji kluczy. Jeśli jednak przyszedłeś tutaj na Ziemię by się czegoś nauczyć, jak zamierzasz to zrobić mając wszystko zawsze pod ręką, tym bardziej że mówimy tutaj o rozwoju duchowym i emocjonalnym?

Nie ważne co robisz, staraj się mieć otwarty umysł dla wszystkiego co się dzieje wokół Ciebie. Odpowiedzi na Twoje pytania są ukryte w zachowaniach innych osób, oraz sytuacjach w których się znajdujesz. Również zachęcam Cię do głębszego zanurzenia się w temacie na własną rękę.

Miłej podróży!

Comments are closed.