Jakie jest oddziaływanie lakierów hybrydowych?

Jakie jest oddziaływanie lakierów hybrydowych?

Kiedy zaczynałam swoją historię z paznokciami hybrydowymi ucieszyłam się, iż oto wreszcie znalazłam fenomenalny sposób na danie sobie rady z moimi łamliwymi, rozdwajającymi się paznokciami. Malowanie plytek paznokci lakierami, jakie następnie utwardza się pod promieniami UV było rzeczą może i czasochłonną, ale powodowało, że lakier w końcu trzymał się na moich paznokciach dłużej aniżeli dobę. Ponadto nie łamały się i nie rozdwajały. Sądziłam, że wyszukałam złoty środek.

Czy paznokcie hybrydowe bywają jednak lekarstwem na całe zło? Teraz, po około roku ich użytkowania, świadomie jestem w stanie powiedzieć, iż nie. Naturalnie jest niemało pań, jakim początkowo hybrydy zdołały pomóc, tak jak i mnie. Lecz równie liczna grupa narzeka na różnego rodzaju dokuczliwości. Przeszukując fora w wypatrywaniu pomocy dla moich coraz bardziej osłabionych płytek paznokci, napotkałam takie tematy jak: leczenie laserem grzybicy paznokci Kraków. Dowiedziałam się bowiem, iż trwałe nakładanie lakierów hybrydowych może doprowadzić do grzybicy.

leczenie laserem grzybicy paznokci Kraków


Jedna z użytkowniczek mówiła, że laserowe leczenie grzybicy paznokci Kraków wspomogło ją bardzo szybko pożegnać się z owym jakże nieprzyjemnym problemem. Nierzadko nawet nie wiemy, że tego typu dolegliwość nas spotkała. Przyozdabiamy albowiem paznokcie lakierem i zdaje nam się, że wszystko jest ok. Ponieważ tego, czego nie widać, tego wszak nie ma. Mnie co prawda problem tego typu ominął, jednakże niezmiernie powoli moje paznokcie dochodziły do dobrego stanu, co napełniało mnie jeszcze większą irytacją. Po prostu było mi głupio odsłaniać moje dłonie. W tej chwili uprzedzam każde dziewczyny, jakie robią tego typu manicure i polecam laser na grzybicę paznokci Kraków tym, które posiadają już bardzo rozwinięty stan tego typu schorzenia. Pomnijmy, aby wszelkie tak intensywne działania praktykować z głową a także od czasu do czasu pozwolić odpocząć naszym płytkom paznokci od jakichkolwiek środków chemicznych.

Comments are closed.