Karykatura na prezent

Karykatura na prezent

O oryginalne pomysły na prezent

jest nadal bardzo ciężko, mimo że w internecie aż roi się od blogów, które pokazują nam co gdzie zamówić, jaki jest tego koszt i czy warto. Jednak nie wszystkie rzeczy, które zamówimy będą odpowiadać osobie obdarowanej. Najłatwiej jest podarować coś, co będzie na tyle uniwersalne, że osoba mimo wszystko wykorzysta nasz prezent, będzie swoistą pamiątką przypominającą nas tej osobie za każdym razem, kiedy spojrzy na nasz prezent i nie będzie musiała na siłę podarunku trzymać, „bo prezent, tego się nie wyrzuca”.

Najłatwiej i najbezpieczniej jest zamówić obraz lub coś, co będzie pasowało do wnętrza i poprawi humor osobie, która dostała prezent

Świetnym pomysłem jest wykorzystanie zdjęcia osoby której chcemy sprawić radość. Zdjęć nigdy się nie wyrzuca i nie ma lepszej pamiątki. Jednak same zdjęcia czasami nie są śmieszne. Karykatura ze zdjęcia będzie optymalnym konsensusem i łączy element humorystyczny, dzięki któremu rozbawimy osobę obdarowaną i zdjęcie, które jest zawsze najlepszą pamiątką i często przypomina o najlepszych chwilach naszego życia.

Karykatura na zamówienie jest pomysłem oryginalnym

i zapewne niewiele osób wymyśli taką opcję, dzięki temu nasz solenizant patrząc na prezent pomyśli bezpośrednio o nas. Często osoby bardzo nie lubią swoich rzeczywistych zdjęć więc nie chcą zawieszać ich na ścianie czy stawiać w ramce na komodzie, a karykatura troszkę odbiega od formy tradycyjnego zdjęcia i jest to raczej forma humorystycznego obrazu. Bardzo modne są czarno białe obrazki, które świetnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami o wiele bardziej niż zdjęcia tradycyjne i możemy być pewni, że wisząca karykatura na ścianie u osoby niefotogenicznej bez problemu zawiśnie i nie będzie jej drażnić tak jak wiszące tradycyjne zdjęcie, których nie lubi.

Comments are closed.