Nowa technologia – gips Opencast

Nowa technologia – gips Opencast

Zastanawiasz się jakim cudem nikt do tej pory nie wymyślił alternatywy dla zwykłego gipsu? W wakacje przez przypadek potknąłeś się i wizyta u ortopedy zakończyła się koniecznością założenia na stałe gipsu? Musisz zrezygnować z wakacji ponieważ gips uniemożliwia Ci poruszanie się, powoduje męczące dolegliwości takie jak swędzenie i ból? Dzięki innowacyjnej technologii wymyślonej przez specjalistów z zakresu inżynierii i chemii mamy dla Ciebie alternatywę, która uwolni Cię od udręki i męczącego, ciężkiego gipsu. Wypróbuj Opencast – gips nowej generacji

Niebanalna struktura

Wyjątkowa i niespotykana, kratkowana struktura Opencast pozwala zachować wymiany gazowej skóry z otoczeniem i ogranicza zbyt dużą potliwość pod gipsem w upalne dni. W gipsie Opencast możliwe jest mycie jest bowiem wodoodporny. Oznacza to, że wakacje mogą pozostać takie same jak przed wypadkiem –  można swobodnie pływać w takim oprzyrządowaniu i nie wiąże się to z większymi konsekwencjami. Czy nie brzmi to cudownie?

opencast

Swoboda w trakcie leczenia

Gips Opencast utrzymuje złamaną kończynę w stabilnej osi, nie pozwala na przemieszczanie się jej w trakcie jej poruszania, jednak przez to, że Opencast jest niezwykle lekki pozwala to na swobodne wykonywanie ruchów. Gips Opencast może być skutecznie wykorzystany nie tylko jako gips ale również jako orteza i stabilizator służący do regeneracji stawów.

opencast

Prosta aplikacja

Gips Opencast pozwala na prostą aplikację. Strukturę wystarczy przed nałożeniem podgrzać w piecu do kilkudziesięciu stopni Celsjusza i kiedy będzie odpowiednio plastyczna należy nadać jej formę jaką ma przyjąć na złamanej kończynie. Po ostygnięciu gips zachowuje formę jak została mu nadana. Wystarczy dwie części zapiąć za pomocą zacisków i gotowe! Możesz wrócić do wszystkich wakacyjnych atrakcji!

Comments are closed.