Nowe życie okien!

Nowe życie okien!

Renowacja okien drewnianych Warszawa

Jak dbać o drewniane okna? 

Aby okna drewniane długo pozostały w dobrym stanie, konieczna jest systematyczna renowacja okien drewnianych Warszawa, ale też właściwe dbanie. Zalecane jest wykonywanie kosmetyki zabezpieczającej nawet dwa razy do roku, zwłaszcza przed okresem zimowym, kiedy to drewno najbardziej  narażone jest na zniszczenia. Natomiast generalna renowacja okien drewnianych Warszawa powinna być przeprowadzana co 5-7 lat. 

renowacja okien drewnianych Warszawa

Ile trwa renowacja jednego okna?

Renowacja okien drewnianych warszawa czasowo zależna jest od wielkości okien i zniszczeń. Nasi specjaliści do każdego okna podchodzą indywidualnie. Każde okno może się różnić od siebie, nawet najmniejszymi szczegółami. Renowacja okien drewnianych Warszawa skupia się na dokładnym wykończeniu ubytków i całościowym wykończeniu, tak aby okno znowu mogło cieszyć się nieskazitelnym wyglądem. 

Przygotowania do renowacji

Odpowiednie przygotowanie okien zależy od tego, jakich prace będą wykonywane. Standardowa renowacja okien drewnianych Warszawa, czyli pozbycie się zewnętrznej warstwy lakieru, bez naruszania struktury okna, będzie wymagała użycia papieru ściernego, lub specjalnego preparatu służącego do oczyszczania. Po dokładnym oszlifowaniu okna i wyczyszczeniu detergentem, nanoszona zostaje warstwa zabezpieczająca. Tak przygotowane okna podawane są kolejnym krokom renowacji. 

renowacja okien drewnianych Warszawa

Ochrona okien podczas zimy

Należy pamiętać, że renowacja okien drewnianych Warszawa to jednak nie wszystko. Powinniśmy zwrócić uwagę na solidne zabezpieczenia okuć i zawiasów przed zimą. Prace te powinno wykonywać się podczas regulacji okien. 

Zatrudnij profesjonalistów!

Kompleksowa renowacja okien drewnianych Warszawa wykonywana przez specjalizującą się w tej dziedzinie firmę, gwarantuje zadowalające efekty zarówno estetyczne jak i wytrzymałościowo-techniczne.

 

Comments are closed.