Od projektu do realizacji

Od projektu do realizacji

 

or projektu do realizacjiProsperujemy jako firma remontowa Kraków już od 9 lat, dlatego uważamy, że można nam zaufać w kwestiach remontowych. Kierujemy się w stu procentach zleconym projektem, lubimy mawiać od projektu do realizacji mając na myśli, że dla nas nie ma nic prostszego.

Spójna usługa

Naszym największym atutem jest to, że oferujemy jedną spójną usługę, czyli projekt, wykonanie, nadzór specjalisty oraz sprawy związane z kosztorysem i psychicznym komfortem klienta. Bardzo ciężko jest to wszystko kontrolować jeżeli zatrudniasz kilka firm i każda zajmuje się czymś innym. Firma remontowa Kraków oferuje swoje usługi tak, że można je spokojnie zakwalifikować do kategorii premium. Każdy detal jest przez nas skrupulatnie wykończony, a czym jest prawdziwy luksus bez starannie dopracowanego narożnika, nie wypadającej framugi czy perfekcyjnie wykonanego prysznica? Dzięki nam poczujesz się jak w pałacu prezydenckim bez wychodzenia z mieszkania.

od projektu do realizacji

Pełna realizacja

Od projektu do realizacji czyli prosty sposób na wykończenie. Remont kojarzy się z brudem i chaosem, dla nas słowo “realizacja”oznacza wykończone, ale również posprzątane mieszkanie po zakończonych pracach. My jako firma remontowa Kraków sprzątamy po sobie zawsze, ponieważ chodzi o to abyś tuż po zakończonym remoncie mógł się cieszyć użytkowaniem, a nie jeszcze zbędnymi sprawami związanymi z porządkami. Oprócz surowego wykończenia zaprojektujemy również dla ciebie wszystkie meble i wyposażymy twój dom. Tak to chyba jest już szczyt możliwości! Powierz nam swoje mieszkanie w nasze ręce, a na pewno nie będziesz żałować!

Comments are closed.