Różaniec z bursztynu

Różaniec z bursztynu

Szukasz idealnego prezentu na bierzmowanie lub pierwszą komunię świętą? A może chciałbyś sobie sprawić jakieś dewocjonalia, ale takie, żeby miały klasę i styl, a przy tym, by nie brakowało im powagi? Sprawdź różaniec z bursztynu.

różaniec z bursztynu

Pewnie widziałeś w swoim życiu całą masę różnych różańców. Plastikowe, ze szklanymi paciorkami, które mają udawać kamienie szlachetne, z serduszkami lub kuleczkami przypominającymi perełki, a z których po niedługim czasie schodzi farba… To wszystko nie odbiera tym przedmiotom wymiaru duchowego, bo jednak pełnią one funkcję ułatwiania modlitwy, ale czy nie przyjemniej i bardziej zachęcająco byłoby modlić się z wykorzystaniem naprawdę ładnego, gustownego przedmiotu jakim jest różaniec z bursztynu?

Różaniec z bursztynu 

Składa się z wyjątkowych kamieni, podkreślających jego ponadmaterialną wartość, ale nie jest drogi. Dodatkowo bursztyn jest elementem kojarzącym się z Polską i polską tradycją. Ponadto jest uniwersalny, a jego kolor pasuje praktycznie do wszystkiego, co sprawia, że różaniec z bursztynu będzie odpowiednim prezentem zarówno dla starszych jak i młodszych osób. Jest naprawdę piękny i szczerze przyjemny dla oka. No i oczywiście jest złoty.

różaniec z bursztynu

Bursztyn przyłożony w okolice splotu słonecznego stabilizuje pracę układu krążenia, śledziony, tarczycy i serca, co sprawia, że różaniec z bursztynu będzie wspaniałym prezentem na przykład dla Twojej babci czy dziadka. A co dla młodszych katolików? Różaniec z bursztynu spokojnie znajdziesz w standardowej, długiej wersji, na rękę czy w formie pierścionka, więc możesz wybrać taki, który będzie najbardziej pasował do Ciebie!

Comments are closed.