Serwis klimatyzacji białystok

Serwis klimatyzacji białystok

Nawet przy systematycznej kontroli i regularnym czyszczeniu układu klimatyzacji zdarzają się usterki czy awarie. W takiej sytuacji należy jak najszybciej zadbać o naprawę, ponieważ działanie klimatyzatorów w aucie posiada wpływ na zdrowie ludzi. Kompleksowy serwis klimatyzacji białystok składa się z szeregu czynności, których wykonanie i cena zależą od poziomu sprawności urządzenia. 

serwis klimatyzacji białystok

Jak przebiega serwis klimatyzacji białystok?

Raz na rok, najlepiej na początku wiosny, dobrze jest przeprowadzić profesjonalny serwis klimatyzacji białystok. Początkowy przegląd układu składa się z następujących etapów:

  • za pomocą azotu i specjalnej pianki lub środka fluorescencyjnego sprawdzana jest szczelność;
  • przeprowadzana jest kontrola poziomu czynnika chłodzącego i oleju;
  • weryfikowana zostaje sprawność odpływu wody z parownika;
  • mechanicy mierzą temperaturę przy kratkach nawiewu. 

Profesjonalny serwis klimatyzacji białystok kończy się dezynfekcją układu klimatyzacji. Drobnoustroje typu bakterie i grzyby są usuwane przez zastosowanie metody ultradźwiękowo-chemicznej. 

Serwis klimatyzacji białystok – cena

Koszty, które będziemy musieli ponieść decydując się na serwis klimatyzacji białystok, są uzależnione od tego, ile prac będzie musiał wykonać fachowiec oraz w jakim mieście znajduje się warsztat. Z reguły kwota przeprowadzenia kompleksowej usługi nie przekracza 250zł. Należy wziąć pod uwagę, że to, ile zapłacimy za serwis klimatyzacji białystok, zależy głównie od aktualnej europejskiej ceny czynnika chłodzącego. 

Comments are closed.