Szkolenia Atex

Szkolenia Atex

Zagrożenia wynikające z rozprzestrzenia się pożaru są ogromne. Często słysząc na przykład o zatruciach czadem kręcimy głową na nieodpowiedzialność innych, lecz gdyby ktoś zapytał się nas o kroki poczynione przez nas w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa, zwyczajnie wzruszylibyśmy ramionami. Błędne przekonanie, że groźne sytuacje zdarzając się, ale nas na pewno nie dotkną prowadzi do niebezpiecznej ignorancji.

szkolenia atex

Czym są szkolenia Atex?

Szkolenia Atex zajmują się poniekąd uświadamianiem ludzi z szeroko rozumianego zakresu bezpieczeństwa wybuchowego oraz procesowego. Uzupełnieniem głównej problematyki szkolenia jest omówienie podstaw prawnych w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Dzięki poinstruowaniu przez osoby wykwalifikowane w tym temacie, wiedza uczestnika takiego wykładu znacznie się poszerza. Wiadomości są przekazywane w sposób prosty i zrozumiały dla każdego. Aby uatrakcyjnić i lepiej wytłumaczyć problematykę różnorakich zagadnień, stosuje się również prezentacje multimedialne.

szkolenia atex

Czy warto wybrać się na szkolenie atex?

Oferta szkoleń zamkniętych skierowana jest do firm produkcyjnych i magazynujących, na terenie których występują palne pyły, gazy, pary lub mieszaniny hybrydowe (kadra kierownicza, inżynierowie utrzymania ruchu, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w firmie), firm ubezpieczeniowych i rzeczoznawców, oraz organizacji państwowych. Organizowane są także szkolenia otwarte przeznaczone dla szerszej grupy odbiorców spoza branży. Listę prezentacji można znaleźć na oficjalnej stronie Atex-u. Dostępny jest także kontakt z zarządem firmy.

Comments are closed.