Sztuka, jakiej wcześniej nie znaliście

Sztuka, jakiej wcześniej nie znaliście

Niejeden z nas zastanawiał się, na co najwięcej się
wydaje? Badania dowodzą, że zaraz obok podstawowych wydatków takich jak: jedzenie, czy mieszkanie, najwięcej wydajemy na rozrywkę. Lubimy chodzić do kina, na koncerty, różnego typu wydarzenia. Żyjemy nie tylko po to, aby jeść, pić i pracować, ale także, aby korzystać z tego co oferuje nam obecna kultura. Zauważmy, że w większych miasta zawsze znajdziemy coś co nas zainteresuje. Wystawa sztuki, premiera nowego filmu, koncert znanego zespołu, czy inne ciekawe wydarzenie jest chlebem powszednim w miastach. Zastanówmy się, na ile korzystamy z tego typu rozrywek. Może mamy wymówki, typu: „to mnie nie interesuje.” Może warto udać się na wystawę sztuki, tylko dlatego, że nigdy nie byliśmy na czymś takim. Skąd mam wiedzieć, czy to się mi podoba, czy nie skoro nigdy nie spróbowałem.
Życie jest zbyt krótkie by nie próbować i oceniać co mnie interesuje, a co nie. Może całkiem przypadkiem znajdziemy swoje prawdziwe powołanie.
Ciekawą formą rozrywki mogą być pokazy lightshow.
Na czym one polegają? Jest to po prostu wykorzystanie światła w celach rozrywkowych. Jest to naprawdę interesujące przeżycie. Często takie pokazy mają wstęp wolnych, a więc nasz portfel nawet tego nie „poczuje.”
Jak widać nawet odpowiednie wykorzystanie zwykłego światła, może stać się elementem kultury. Obecnie spotykamy się z coraz to bardziej różnorodną ofertą kulturalną. Często bywa tak, że ma ona różne cele. To artysta decyduję, czy sztuka, którą chce przedstawić będzie wzbudzała uczucie piękna, czy też wręcz przeciwnie. Swoboda artystyczna pomaga przełamać podstawowe schematy, dotąd wszystkim znane. Trzeba iść dalej, a nie stać w miejscu. Rozwój kultury to też rozwój intelektu. Czy jesteśmy wstanie podążać za trendami kulturowymi w dzisiejszym zabieganym świecie?
pokazy lightshow

Comments are closed.