Tanie wakacje

Tanie wakacje

Każdy z nas z niecierpliwością czeka na ten utęskniony urlop

 

Nie ma się czemu dziwić, w końcu pracujemy na tą chwilę prawie cały rok

Jak pokazują statystyki część Polaków wybiera odpoczynek z zaciszu swoich czterech ścian. Spowodowane jest to tym, iż naszych rodaków nie stać na wyjazd. Jednak po 1989r. możemy obserwować stopniowy wzrost ludzi decydujących się na spędzenie swojego urlopu poza miejscem zamieszkania. Najczęściej wybieranym kierunkiem jest Bałtyk i nasze góry.
Od pewnego czasu obserwuje się w branży rewolucję w wyjazdach Polaków. Otóż część naszych rodaków decyduje się na wyjazd zagraniczny. Część osób ze względu ekonomicznych wybiera wypoczynek w miejscach, gdzie mogą dojechać przy pomocy własnego auta. Jednak niemała grupa urlopowiczów decyduje się na lot samolotem. Jak przyznają biura turystyczna, coraz więcej osób decyduje się właśnie na samolot. Do tego środka transportu najczęściej skłania Polaków szybkość transportu oraz względna niska cena biletów lotniczych. Brzmi to zadziwiająco? To przyjrzyjmy się przykładowym kosztom takiej wyprawy organizowanym na własną rękę. W końcu zależy nam na oszczędnościach. Naszym celem będą Włochy i lot z Balic koło Krakowa a więc i tani parking balice.
W pierwszej kolejności wchodzimy na ulubioną przez wszystkich wyszukiwarkę i wpisujemy „tanie linie lotnicze Kraków Włochy”. Po chwili naszym oczom ukazują się strony z konkretnymi ofertami. W taki sposób możemy bez trudu odszukać tani lot, który wyniesie nas około sto złotych.

tani parking lotnisko balice

Niestety sam lot to nie wszystko

 

Musimy jakoś dojechać na lotnisko i zostawić nasze auto. Szczęściem przy lotniskach są zlokalizowane duże parkingi. Dlatego ponownie wracamy do naszej wyszukiwarki i wpisujemy w naszym przykładzie tani parking lotnisko Balice. Ponownie sukces! Ofert jest sporo i można coś znaleźć ciekawego.

No dobrze, mamy transport załatwiony

 

Teraz tylko trzeba poszukać miejsca do spania. Tutaj również wyszukiwarka i trochę szukania po stronach. Ofert noclegów we Włoszek jest sporo od tych tanich do zdecydowanie drogich. Czyli jest w czym wybierać.
Dlatego zachęcam osoby pragnące do zaoszczędzenia aby poświęciły trochę czasu i zorganizowały wakacje na własną rękę.

Comments are closed.