We wsi Dzianisz

We wsi Dzianisz

Czy wiecie, gdzie jest wieś Dzianisz?

domki dzianisz

Kwatery Dzianisz

Trzeba przyznać, że taką nazwą niektóre osoby mogą słyszeć pierwszy raz w życiu. W sumie nie ma się co dziwić, bo jest to wieś, która znana jest przede wszystkim prawdziwym góralom oraz miłośników gór. Szczególnie tych, którzy celują w rejon Tatr. Dzianisz to mała wioska położona w województwie Małopolskim, w bliskiej odległości od Zakopanego. Jeżeli chcecie odwiedzić tą wioskę, gdzie od groma jest świeżego powietrza, to kierujcie się na wolne pokoje Zakopane. Zresztą wszystkie nowoczesne nawigacje na pewno zaprowadzą Was do Dzianisz, gdzie z uśmiechem przywitają Was serdeczni górale.

Kwatery prywatne Zakopane

W tej wsi znajdziecie Dzianisz apartamenty. Może to niektórym się wydawać dziwne, ale są osoby, które decydują się na wynajęcie noclegu w tak malutkiej miejscowości, gdzie trudno nawet napotkać sklep z pamiątkami. Nie wszyscy bowiem chcą tylko odwiedzać sklepy. Są wśród nas ludzie, którzy po całym roku biegania w pracy, w domu, marzą tylko o tym aby oderwać się od nowoczesności i przenieść się w bardziej spokojne miejsce. Na pewno będziecie mieli to zapewnione w pensjonat Dzianisz. Górale bardzo serdecznie oferują turystom nocowanie Dzianisz, ponieważ znani są ze swojej serdeczności i uśmiechu.
Możecie być pewni, że na pewno nie zapłacicie wielkich pieniędzy za wynajęcie pokoju w tak małej miejscowości. A jak zatęsknicie za wielkim tłumem, to zawsze możecie odwiedzić Zakopane, do którego wcale nie jest daleko. We wsi willa Dzianisz możecie wszędzie liczyć na wygodne pokoje, o które zawsze dbają sumienni górale. Może nawet uda Wam się u którego spróbować smakowitych, tutejszych przysmaków, które maja charakterystyczny i niepowtarzalny smak. Jak już odpoczniecie i się zrelaksujecie, to warto założyć buty na nogi i wyruszyć na spacer na jeden z tutejszych górskich, pięknych szlaków.
Comments are closed.