Wygodna podróż do Barcelony

Wygodna podróż do Barcelony

Nikogo nie dziwi już fakt, że podróż w odlegle zakątki świata jest marzeniem, które można zrealizować nie posiadając fortuny

 

lotnisko balice parking

Lotnisko Balice parking z udogodnieniami

 

Wiele osób korzysta z oferty tanich linii lotniczych, organizowane są specjalne kursy, które pomagają zaplanować podróż marzeń bez nadmiernego nadwyrężenia domowego budżetu. Chętnie dzielimy się relacjami z wojaży na blogach i vlogach, które są bogatym źródłem inspiracji. Podróżowanie samolotem jest wygodne, szybkie i może być tanie. Organizowanie wyjazdu na własną rękę nie tylko wzbogaca naszą wiedzę o miejscu, które chcemy odwiedzić, daje wolność dysponowania czasem i można poczuć smak przygody!

 

Zostaw samochód na strzeżonym parkingu

Załóżmy, że mamy tylko kilka wolnych dni i od dawna marzymy o tym, by zobaczyć magiczną, kolorową, artystyczną stolicę Katalonii. Nic prostszego. Kursują tam tanie samoloty, na przykład z Krakowa Balic. Parking przy lotnisku Balice zapewnia szybki, bezpłatny transfer 24 godziny na dobę i profesjonalną obsługę. Na miejsce dotrzemy w niespełna trzy godziny. Warto wcześniej zarezerwować nocleg w strategicznym punkcie miasta, by nie tracić cennego czasu. Barcelona ma bardzo dobrze zorganizowany system komunikacji miejskiej, na turystów czeka wiele atrakcji – twórczość Gaudiego, Picassa i wielu innych wielkich artystów, legendarny klub sportowy, klimatyczne kafejki, restauracje i parki. Niepowtarzalną atmosferę ma dzielnica gotycka, gdzie można posłuchać świetnych ulicznych grajków i zobaczyć gęsi w Katedrze św. Eulalii.

Patronem tego miasta jest św. Jerzy

Legenda głosi, że z krwi smoka, którego pokonał dzielny rycerz wyrósł krzew czerwonych róż, a najpiękniejszy kwiat otrzymała uwolniona księżniczka. Jeśli trafimy do Barcelony 24 kwietnia, zobaczymy na ulicach dziewczyny paradujące z różą w ręku. to święto książki, miłości i przyjaźni. Okazuje się, że marzenie o rycerzu na białym koniu nie musi być mrzonką! A Twój samochód w czasie Twojej wyprawy pozostanie pod opieką stróża na monitorowanym parkingu Balice!

Comments are closed.