Zabieg kriolipolizy dla każdego chętnego

Zabieg kriolipolizy dla każdego chętnego

Zmagania o uzyskanie idealnej sylwetki mogą być niekiedy niesamowicie frustrującym procesem.

Zwłaszcza gdy przeciwko naszym wysiłkom działa nasze własne ciało, uparcie odmawiając utracie kilogramów z pewnych fragmentów ciała. Jest to nieuchronny efekt tego jak kształtują nas nasze geny, które między innymi odpowiadają za to w jaki sposób zachodzi rozkład tłuszczu w naszych organizmie. Zatem w przypadku niektórych osób nawet długie godziny w siłowni nie wystarczą, aby idealnie wyszczuplić uda lub boczki.

Tłuszcz uparcie pozostanie na swoim miejscu, nawet gdy zakwasy po intensywnych ćwiczeniach będą nas prześladowały przez długie dni.
Zawsze jednak istnieje opcja aby powiedzieć sobie wyraźnie „stop!” i znaleźć nową metodę walki o piękną sylwetkę. Metodą tą może być kriolipoliza, jedna z najnowocześniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Kriolipoliza pozwala pozbyć się tłuszczu z wybranych miejsc na ciele i zrobić to w sposób całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. W czym tkwi sekret tej metody? W niskiej temperaturze, którą działa się na konkretne partie ciała, tym samym zmuszając ciało do spalania tłuszczu aby je odpowiednio ogrzać. Jest to zatem świetna metoda aby wymodelować sylwetkę, przy czym należy pamiętać, że nie jest to sposób aby walczyć z prawdziwą nadwagą.
Jeden zabieg kriolipolizy to sesja trwająca około godziny, podczas której pacjent leży na łóżku, a dwie głowice pracują nad partią ciała, którą chce się odpowiednio wymodelować. Każda partia ciała może być poddana temu zabiegu raz na miesiąc, zatem nie jest to rozwiązanie, które przynosi natychmiastowe efekty.

Jednakże już po dwóch lub trzech tygodniach można zauważyć pierwsze efekty kriolipolizy! A wszystko to całkowicie bez pomocy chirurga i niepotrzebnego zmagania się z bólem po zabiegu!
Dlatego jeżeli kogoś interesuje zabieg jakim jest kriolipoliza Kraków ma szeroką ofertę gabinetów medycyny estetycznej, które w profesjonalny sposób wykonają każdy taki zabieg. To świetny sposób aby pomóc sobie w walce o piękne ciało. Każdy powinien tego spróbować!

Comments are closed.