Fotobudka na wesele katowice

Pamiątka nie tylko dla młodej pary

Wesele to jedno z piękniejszych, a zarazem stresujących wydarzeń rodzinnych. Dlatego ważne jest, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ważne, aby goście dobrze się bawili, a przy okazji uwiecznili te chwile radości. Fotobudka na wesele katowice pomoże osiągnąć ten cel i sprawi, że radosne chwile pozostaną z nami na zawsze. Fotobudka na wesele katowice będzie doskonałą pamiątką oraz uzupełnieniem albumu weselnego.

Tutaj nie ma wyjątków, korzystają wszyscy młodsi i starsi !

Mimo, iż jest to nowość to wiele młodych par rezygnuje z tego pomysłu, ponieważ uważają, że fotobudka na wesele katowice jest tylko dla przedstawicieli młodszego pokolenia. Nic bardziej mylnego! Fotobudka na wesele katowice nie ma ograniczeń wiekowych i to jest w niej najpiękniejsze, więc nie ma się czym martwić, osoby ze starszego pokolenia poradzą sobie tak samo dobrze jak ci młodsi. A pamiątka jaka pozostanie po całej zabawie będzie zdobić ich ściany na lata.

Jeśli zdecydują się Państwo na wykupienie fotobudki to dysponują Państwo nielimitowaną ilością zdjęć w trakcie zabawy. Oszczędzamy tym samym czas młodej pary, gdyż nie muszą oni się martwić, że w którymś momencie zabraknie możliwości wykonania zdjęcia, bo limit został wyczerpany. Dodatkowo, oferta jest urozmaicona o około 30 modeli tła, które można zmienić jak tylko się wymarzy gościom, nie wspominając już o dekoracjach, strojach, banerach i perukach, które uzupełniają zabawę. Nowością jest personalizacja graficzna zdjęć, co pozwala dodać ulubiony podpis na przykład datę ślubu.