O znakomitej bibie wiadomości trochę

O ile poszukujecie świetnego położenia na przyjęcie weselne, hotel Wieliczka wręcza Państwu przednie warunki na idealną zabawę w osiągalnej opłacie. Bar przydaje się perfekcyjnie również na inne imprezy okolicznościowe, jakże chociażby eucharystie, imprezy gwoli firm i również klientów osobistych.
Hotel Wieliczka to z kolei klasyczne miejsce na odetchnięcie dla człeków po udanej rozrywce. Ewentualny jest zarówno najem osobnych pomieszczeń na rzecz turystów odwiedzających tego typu miejsca, jak chociażby kopalnię soli w Wieliczce.
Znakomita rozrywka w ustronnej aurze i umiarkowanej opłacie? Z nami to realne! Na zaaranżowanie wesela Wieliczka proponuje nam tak naprawdę mrowie ewentualności.
”Restauracja
Pierwotnym etapem zorganizowania wesela bądź innej imprezy okolicznościowej w naszej restauracji i hotelu w Wieliczce jest ustalenie z kontrahentem jego prywatnych i osobistych preferencji. Ilość gości, okres jaki pragną państwo poświęcić na pobyt i zabawę, sceneria auli i dodatkowo imprezowe jadłospis to wyłącznie kilka ważnych paragrafów, ponad jakimi debata jest istotnym punktem wszelkiego działania.
Pojedynczo skomponowane menu pozwoli każdemu z kolesi najeść się do pełna i spędzić subtelny godzina przy dźwiękach wybranej muzyki. Przystawki, zupy, dania zasadnicze i dodatkowo desery są wizytówką naszej restauracji. Rześkie towary i doskonała kuchnia to właśnie to, co nas znamionuje!

Wesela Wieliczka

Hotel Wieliczka to idealne położenie na odsapnięcie. Odpowiednia obsługa, dostatnie urządzenie pokoi i estetyczny wystrój działają, iż goście i tułaczowie spędzą w tej okolicy w zasadzie sprawiający przyjemność czas. Położenie Wieliczki zezwala na doznanie ciszy i spokój oraz spokój w okolicznych ośrodkach spa, i dodatkowo bezproblemowy dostęp do Krakowa, największego miasta małopolski i najładniejszego miejsca Europy Centralnej.
Udana impreza okazjonalna, pyszne jedzenie i wyborny wypoczynek? Z nami to realne! Zapraszamy do Wieliczki!