Firmowe wydarzenia nie muszą być szare. Dj wodzirej rozrusza każdego!

Nasza jednostka w minionym miesiącu uruchomiła jeszcze jedną sekcję trudniącą się produkcją specjalnych odpornych na wodę farb szybkoschnących do malowania pokryć dachowych i wiat narażonych na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych. Kierownictwo zechciało celebrować ten ważny moment w szumny sposób i postanowił o wyprawieniu potańcówki dla kompletnej załogi przedsiębiorstwa czyli dla ponad stu osób. W takim zamyśle zajęliśmy nadzwyczajnie przyszykowaną salę w centrum naszego miasta, gdzie zaprosiliśmy DJa i również artystów satyrycznych, którzy rozweselili całą zgromadzoną publiczność do rozpuku. Wszystko się udało, a inaugurowanie nowej filii naszej działalności wyszło dostojnie, a równocześnie sielankowo. Michał wsparł mnie w wyborze grupy satyryczno-kabaretowej i dodatkowo poradził jakiego DJa wybrać na naszą okoliczność.

Pospołu sprawdziliśmy w internecie frazę: „dj wodzirej śląsk” ażeby zamówić na imprezę wyjątkowego zawodowca w swym muzycznym świecie, który swymi nietuzinkowymi i powalającymi zagraniami muzycznymi rozbawi i będzie z radością przyjęty przez wszystkich gości na imprezie.

dj wodzirej śląsk

Z pomocą technologii udało się nam porozumieć się ze wspomnianym DJem, którego zdolności udało się nam odsłuchać na jednej z ogólnie otwartych witryn WWW do oglądania plików video. Bardzo cieszy mnie fakt, że nasze zwierzchnictwo jest nadzwyczaj nowomodne i nie ucieka od wykorzystywania ciekawych strategii integracyjnych po pracy. Jakkolwiek naczelnym mottem naszej firmy jest zespalanie ekspertów, którzy znają się na kwestiach przedmiotowych działalności naszej jednostki, a także ludzi z poczuciem humoru, o towarzyskich predyspozycjach. Dzięki takiemu nastawieniu do funkcji i pracowników już od ponad czternastu lat napawamy się w istocie sporym powodzeniem, nie wyłącznie pośród samych własnych kontrahentów, ale też pośród całej drużyny a także indywidualnych pracowników.