Stagnacja w pożyciu? Nie z gadżetami do seksu!

Genialne wibratory, zdalnie obsługiwane zabawki, aplikacje randkowe oraz seks-roboty – zdaje się, iż dla branży seksualnej nie ma rzeczy nierealnych. Przecież nasze alkowy już jakiś czas temu opanowały nowe systemy. Seks staje się w wyższym stopniu osiągalny, a orgazmy – raz za razem mocne. Mimo to jest też inna strona medalu – akcesoria do seksu z powodzeniem zaczynają substytuować nam bliską osobę.

Lovelife Krush to urządzenie do trenowania mięśni dna miednicy. Wyposażony jest w receptory zmysłowe, potrafi mierzyć ciśnienie i monitoruje odporność w czasie przeprowadzania treningu.

Natomiast Fiera wzmacnia pobudzanie popędu seksualnego u pań, stosując spokojną stymulację i subtelne ssanie, aby podnieść transfer krwi a także wilgoć pochwy.
Wibrator Afterglow używa technologii świetlnej PulseWave do „spontanicznego potęgowania pobudzenia”.

akcesoria do seksu


Świeca do masażu Bwarm zmienia się w gorący, wonny balsam do masażu. Panie wielbią nasycony erotyzmem dotyk. Rozkoszny masaż to cudowny sposób na zainicjowanie seksownego wieczoru. Nie bój się, iż stopiony olejek będzie ją palić..
Kulki gejszy dzięki ćwiczeniom z kulami panie zdołają trenować okolice dna miednicy. Mięśnie dna miednicy w dobrej formie to wigor oraz w wyższym stopniu intensywne odczucie satysfakcji w trakcie seksu dla wszystkich kobiet.

Nea jest drobny, w pełni zawiera się w dłoni, pomimo tego jest wyjątkowo mocny jak na własny filigranowy wymiar. Tego rodzaju wibratorek jest przeznaczony łechtaczce. Wolno się nim zabawiać samodzielnie oraz w czasie stosunku. O ile umiejscowi się go pod majtkami, będzie masował erotyczne okolice bez potrzeby korzystania z rąk.
Form 2 tego typu wibratora nie umieszcza się w wewnątrz, jest oddany do erotycznego stymulowania warg sromowych oraz łechtaczki. Ma parę szybkości i wariantów wibrowania. Co więcej jest wodoodporny i wolno śmiało używać go w wannie. Gdyż dla kobiet ważna jest ergonomiczność, a nie rozmiar.