Nie bez powodu Żywiec kojarzy nam się z wakacjami, przyrodą oraz właśnie z imprezy żywiec. Oprócz znanego w całym kraju piwa, ta mała wioska, zlokalizowana na południu Polski, ma znacznie więcej do zaoferowania. Dzisiaj poruszymy temat imprezy żywiec.

imprezy żywiec

Stolica piwa

Na pewno każdy z nas kojarzy piwo ,,Żywiec”, które idealnie sprawdza się na imprezy żywiec. Miejscowość produkuje wspomniany trunek, nieprzerwanie od kilku dekad. Za produkcję odpowiedzialny jest browar zlokalizowany na terenie miasta, należący do Grupy Heineken. Mieszkańcy w trakcie imprezy żywiec, cenią sobie smak piwa typu lager, pochodzącego z ich rodzinnych stron.

Miasto imprez w plenerze

Kiedy tylko zaczyna się sezon wakacyjny, urząd miasta organizuje wiele imprezy żywiec, najczęściej na świeżym powietrzu. Tego typu wydarzenia, tłumnie przyciągają turystów z całej Polski. Pomagają w tym krajobrazy, które na imprezy żywiec, sprawdzają się wyśmienicie. Ponadto, nieopodal miejscowości możemy znaleźć Jezioro Żywieckie – popularne wśród mieszkańców województwa śląskiego. Co ciekawe, to właśnie przy tym jeziorze, nagrywany był klip do Eurowizji Junior 2019, która odbyła się w Gliwicach. Stąd można powiedzieć, że miasto cieszy się zainteresowaniem nie tylko lokalnych imprezy żywiec, ale także tych ogólnoeuropejskich. Żywiec szybko zyskuje dobre rekomendacje od osób, które wybrały się tam na urlop. Turyści cenią sobie przepyszne lokalne piwo, ale także plenerowe imprezy.

Dowiedz się więcej: https://www.dworekgoralski.pl/dla-biznesu/imprezy-integracyjne